Renklerin uyumu
Sanata Dönüşüyor

 • Atamiks - Stylish effects Decoratif Boya
  Akrilik kopolimer esaslı, su ile inceltilebilen silikon katkılı eskitme desenli dekoratif iç cephe boyasıdır.
  Zemin hazırlığı yapılmış tüm eski boyalı yüzeyler, beton, alçı, sıvalı veya duvar kâğıdı gibi iç yüzeylere kolayca uygulanabilen ve kurumadan özel rulo veya süngeri ile desenler verilebilen kokusuz dekoratif bir sistemdir.


  Atamiks - Stylish granite chips Dekoratif Boya
  Akrilik kopolimer esaslı, su ile inceltilebilen silikon katkılı granit cips tabakalı dekoratif iç cephe boyasıdır.
  Zemin hazırlığı yapılmış tüm eski boyalı yüzeyler, beton, alçı, sıvalı veya duvar kâğıdı gibi iç yüzeylere kolayca uygulanabilen ve kurumadan özel aparatı ile darbe şeklinde uygulanarak istenilen yüzey elde edilebilen kokusuz dekoratif bir sistemdir.


  Atamiks - Stylish prints Dekoratif Boya
  Akrilik kopolimer esaslı, su ile inceltilebilen silikon katkılı özel efektli izler ile hoş bir görünüm veren dekoratif iç cephe boyasıdır.
  Zemin hazırlığı yapılmış tüm eski boyalı yüzeyler, beton, alçı, sıvalı veya duvar kâğıdı gibi iç yüzeylere kolayca uygulanabilen ve kurumadan özel aparat, fırça veya rulo tarzı özel ekipmanlar ile yüzey taranarak şekil verilebilen kokusuz dekoratif bir sistemdir.

   

  Atamiks - Stylish spiritual Decoratif Boya
  Akrilik kopolimer esaslı, su ile inceltilebilen silikon katkılı simli veya özel pigment içeriği ile yüzeyde ince tekstür görünümü bırakabilen dekoratif iç cephe boyasıdır. Zemin hazırlığı yapılmış tüm eski boyalı yüzeyler, beton, alçı, sıvalı veya duvar kâğıdı gibi iç yüzeylere kolayca uygulanabilen ve kurumadan özel fırça rulo ile desenler verilebilen kokusuz dekoratif bir sistemdir.

   

  Atamiks - Stylish texture Dekoratif Boya
  Akrilik kopolimer esaslı, su ile inceltilebilen silikon katkılı tekstür görünümlü dekoratif iç cephe boyasıdır.
  Zemin hazırlığı yapılmış tüm eski boyalı yüzeyler, beton, alçı, sıvalı veya duvar kâğıdı gibi iç yüzeylere kolayca uygulanabilen ve kurumadan özel aparatı ile darbe şeklinde uygulanarak istenilen tekstür görünümü verilebilen kokusuz dekoratif bir sistemdir.