Atamiks Boya HAKKINDA
"Kalite asla bir tesadüf değil: akıllı ve güçlü bir gayretin sonucudur."Yılların bilgi birikime ve tecrübesiyle boya üretimine başlayan ATALAYLAR BOYA 13 yılı aşkın süredir boya sektöründe faliyet göstermektedir.


İnşaat boyaları, sanayi boyaları,ağır hizmet grubu boyaları, zemin kaplama boyaları başta olmak üzere müsteri isteğine bağlı özel boyaları da üretebilmektedir.Ürettiğimiz zemin kaplama boyaları konusunda oluşturduğumuz tecrübeli self leveling uygulama ekiplerimiz mevcuttur.

 

Gerek yurt içinde gerek yurt dışında boyalarımızı pazarlarken önce KALİTE ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ temel ilkelerini esas alarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

 

Uzman ve deneyimli ekibimizle ve enson teknolojilerle İSO normlarına uygun üretim yaparak başladığımız bu yolda sağlam ve emin adımlarla yürümeye ve büyümeye devam etmekteyiz.

 

Kalite ve inovasyon şirket gelişim politikalarımızın belirleyici etmenleri olmuşlardır.

 

Şirket yöneticilerimiz boya sektöründe uzun yıllar sonucu elde ettiği deneyimler ile şirketi daima rakiplerinin bir adım önünde konumlandırmaktadır. Firmamız satış öncesi ve satış sonrası aşamalarında sunduğu kapsamlı teknik hizmetler ile boya endüstrisinde aranan firmalardan biri olmayı başarmıştır.

 

Atalaylar Boya, bilim ve teknolojinin son imkanlarından faydalanarak, genel kalite kontrol mekanizmalarını arttırarak, teknik çalışanlarını sürekli olarak eğiterek ve ürün gamını geliştirerek faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Ürünlerimiz piyasada bulunan en yüksek kaliteli hammaddeler ve sektörün en modern ekipmanları kullanılarak üretilmektedir. Ürün gruplarımız arasında iç dekorasyon, inşaat dış cephe boyaları, endüstriyel boyalar, selülozik boyalar, vernikler ve incelticiler bulunmaktadır.


MİSYONUMUZ

Boya ürünlerini ve ilgili teknik çözümleri müşteri beklentilerini aşan biçimde ve artı değer katılmış olarak müşterilerimize sunmaktır.

 

PROJE HEDEFLERİ

 

Yapı malzemesi olan ahşabın, insan sağlığına zararı olmayan katkılar ile yangına karşı direncini artırarak yapı sektöründe kullanımını güvenli hale getirmek.