Renklerin uyumu
Sanata Dönüşüyor

 • Plastik İç Cephe Boyasıa
  Mineral esaslı iç yüzey duvar veya tavan yüzeylerinde, boyalı veya rengini kaybetmiş iç yüzeylerde güvenle kullanılabilecek plastik boyadır. Homojen mat görünümde ve pürüzsüz yüzeyde, su kaldırır yapıda, yüksek örtücülüğe sahiptir.

  Silikonlu İç Cephe Boya
  Su bazlı akrilik kopolimer reçine esaslı özel olarak formüle edilen silikon katkılı mat veya ipek mat seçenekleri ile geliştirilen dekoratif ve koruyucu iç cephe boyasıdır.

  Silikonlu İç Cephe İpek Mat Boya
  Su bazlı, silikon katkılı, kolayca silinebilir özelliğe sahip, küf ve mantar önleyici formül sistemi ile geliştirilen, esnek yapıda, yüksek örtücülüğe sahip yarı mat/mat iç cephe boyasıdır. Kolayca renklendirilebilir ve homojen dağılımı yüzeyde net bir şekilde kendini yansıtır.

   

  Su Bazlı Saten İç Cephe Boya
  İç cephelerde kusursuz bir görünüm elde edebilmek amacıyla kullanılan, akrilik esaslı, silikon katkılı, kolay silinebilen, lüks saten görünümü veren, su bazlı yarı mat boyadır.​

   

  Plastik Tavan Boya
  Akrilik emülsiyon esaslı, beyaz, iyi derecede örtücü, özel olarak formüle edilen iç cephe tavan astar boyasıdır.

   

  İç Cephe Şeffaf/Binder Astar
  Özellikle fazla boya emen yüzeyler için formülü geliştirilen su bazlı şeffaf astar, ilk kat uygulama yapılmadan önce yüzeyde iyi yayılarak sarfiyatı azaltır ve astar boyanın iyi yapışmasını sağlar. Son kat boya performansını doğrudan etkileyen önemli bir uygulamadır.