Renklerin uyumu
Sanata Dönüşüyor

 • Poliüretan Astar - 001
  Çok yüksek doldurma ve örtme gücüne sahip, çok kolay zımparalanabilen genel amaçlı bir astardır. Her türlü ahşap yüzeye mükemmel yapışır. Üzerine uygulanacak son kat için iyi bir yüzey oluşturur. Özellikle Lake uygulamaları için kullanılmalıdır.

  Poliüretan Astar - 002
  Çok yüksek doldurma ve kapatma gücüne sahip, çok rahat zımparalanabilen genel amaçlı bir astardır.

  Poliüretan Astar - 003
  Atamiks Poliüretan Astar-003 özellikle el ve makine zımparasında mükemmel çalışma imkanı sağlayan, çok yüksek doldurma ve örtme gücüne sahip, kenar kapatıcılığı çok önde mobilyaların cumba kısımlarının emiciliğine aldırış etmeden tek katta kapatan genel amaçlı son kat boya görünümlü üst sınıf bir astardır.
     
  Poliüretan Parlak Boya - 001
  Poliüretan Beyaz Boya-001, maksimum seviyede sararma dirençli, çizilme ye darbeye karşı dayanıklı, yüksek parlaklığa sahip, oldukça güzel yayılan bir son kat boyadır.

  Poliüretan Parlak Boya - 002
  Poliüretan Parlak Boya, sararma direncine sahip, çizilme ye darbeye dayanıklı, yüksek parlaklığa sahip oldukça kolay polish uygulaması yapılabilen güzel yayılan bir son kat boyadır.

  Süper Poliüretan Mat Seri Beyaz Boya  - 003
  Poliüretan esaslı, iki komponentli, mat, özel mat ve ipek mat seçenekleriyle çizilme direnci yüksek, sert bir film tabakası oluşturan ve matlığı homojen olan hızlı kuruyan beyaz son kat boyadır.

  Poliüretan Panel Kapı Boyası – 004
  Poliüretan esaslı, iki komponentli, mat, ipek mat, parlak görünümlü son kat boyadır. Yüksek dolduruculuk özelliği ve elastikiyet yapısı sebebi ile kapının cumba veya cnc işlem görmüş bölümlerinde çatlamaya karşı önlemler alınarak tasarlanmıştır.

     
  Selülozik Astar - 001
  ATAMİKS Selülozik Dolgu Vernik, çabuk kuruyan ve kolay zımparalanabilen nitroselülöz ve kısa yağlı yüksek performans gösteren polimer modifiyeli bir dolgu verniktir. Üzerine uygulama yapılacak son katlara düzgün bir yüzey sağlar. Tek katta dahi görülen şaşırtıcı performansı ile birlikte yüzey görünümünü de son kat boya kalitesinde bizlere sunmaktadır.

     
  ATAMİKS Poliüretan Baz - 001
  Poliüretan esaslı, iki komponentli, mat veya ipek mat görünümlü şeffaf/beyaz renklendirmeye uygun yüksek kalitede bazlarıdır.

  ATAMİKS Yüksek Parlaklığında Poliüretan Baz
  Parlak Baz Şeffaf ve Parlak Baz Beyaz Poliüretan esaslı iki komponentli, yüksek performanslı özellikle çizilmeye karşı dirençli ve pasta-polish uygulamasına elverişli son kat bazdır.

  ATAMİKS Poliüretan Baz - 002
  Maksimum yüzey sertliği ve çizilme direnci ile yüksek parlaklıkta film verir. Sararma direncine sahiptir. Özellikle istenilen mat, özel mat, ipek mat veya yüksek parlaklık seçimleri ile tüm renkleri yapmak mümkündür yanında istenirse verilecek pigment pasta ile uygulama yerinde de renk çalışmaya uygun formül ile tasarlanmıştır.
     
  Selülozik Parlak Boya
  ATAMİKS Selülozik Parlak Boya, oldukça güzel yayılan, yüksek örtme gücüne sahip, sert ve çizilmelere dayanıklı bir film oluşturur, renk ve parlaklığını uzun süre korur. Kolay renklendirilir.

  Selülozik Mat Boya
  ATAMİKS Selülozik Mat Boya, oldukça güzel yayılan, sert ve çizilmelere dayanıklı kalın bir film oluşturur. Renk ve görünümünü uzun süre korur. Matlık görünümü homojendir ve kolayca renklendirilebilir.

  Süper Selülozik Parlak Boya
  ATAMİKS SÜPER Selülozik Parlak Boya, güzel yayılan, iyi örtme gücüne sahip, sert ve çizilmelere dayanıklı bir film veren yapısındaki kısa yağlı alkid ile nitroselülözün performanslarını arttırıcı formül teknikleri ile yüzeyde yüksek parlaklıkta bir görünüm sunar.

  ATAMİKS Selülozik Baz
  Çizilme direnci yüksek sert bir yüzey ile birlikte çatlamalara karşı elsatik bir yüzey oluşturur. Formül içeriği piyasadaki pigment içerikleri ile uyuşan niteliktedir. Girilen pigment kalitesi çok düşük değilse kolayca bünyesine katar ve homojen karışıma elverişli bir kıvam sergiler.
     
  İç Mekan Su Bazlı Beyaz Astar
  Yüksek pigment ve katı madde içeriğinden dolayı çok iyi örtücülüğe ve mükemmel zımparalanma özelliğine sahiptir. Zemini iyi ıslatır ve homojen bir yüzey görünümü sağlar. Zımparası otomatik makinada yapılabilir.

  İç Mekan Su Bazlı Son Kat Baz & Boya
  Suya dayanıklı film oluşturur. Yüksek kalınlıkta film oluşturarak düzgün bir yüzey oluşturur.

  Su Bazlı Dış Mekan Beyaz Bariyer Emprenye
  Ahşap üzerinde bariyer olarak mükemmel özellik gösterir. Yüksek örtme gücüne sahip mükemmel zımparalanma özelliği ile hızlı kuruyan bir film bırakır.

  Dış Mekan Su Bazlı Son Kat Baz & Boya
  Pürüzsüz düzgün bir yüzey görüntüsüne sahiptir kolay renklendirilir, dolgun ve su geçirmez film verir. Yüzeyi UV ışınlarından korur ve dış ortamın zararlı etkilerine karşı oldukça dayanıklıdır.